FAQ

1. Co to jest Afiliacja?

Jest to sposób zarabiania pieniędzy online poprzez polecanie produktów przez programy partnerskie, które wypłacają za to prowizję.

2. Czy firma jest legalna?

Tak. Money2Money jest programem partnerskim organizowanym przez Totalmoney.pl sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jaworska 13, 53-612 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 45348, NIP 8971652608, kapitał zakładowy 3.279.500,00 złotych.

3. Czy trzeba być pełnoletnim?

Tak, pełnoletność jest obowiązkowa, tak samo jak posiadanie aktualnego dowodu osobistego.

4. Czy jest jakaś umowa?

Tak,  umowa cywilnoprawna poprzez zaakceptowanie regulaminu współpracy. Taki rodzaj umowy nie zapewnia nam składek emerytalnych, rentowych ani zdrowotnych. Jest ona tylko podstawą do wypłaty wynagrodzenia. Umowę zawierasz drogą elektroniczną podczas rejestracji, akceptując regulamin programu partnerskiego.
Nie jest ona zobowiązująca i możesz z niej w każdym momencie zrezygnować.

Polecanie produktów w Programie partnerskim jak i polecanie samego programu partnerskiego NIE JEST pracą/ testowaniem produktów i usług/ wypełnianiem ankiet. Nie otrzymuje się wynagrodzenia za pracę, tym bardziej stałej, konkretnej kwoty. Ideą działania w programie partnerskim jest promowanie dostępnych kampanii w zamian za określoną prowizję, na podstawie umowy dzierżawy powierzchni reklamowej.

5. Kiedy i w jaki sposób otrzymam zarobione pieniądze?

Wynagrodzenie jest przelewane raz w miesiącu na program partnerski, jest to widoczne w panelu po zalogowaniu się, możesz wypłacić te pieniądze na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

6. Ile mogę zarobić?

Nie ma żadnych limitów! Zarobki są zależne od Twojego zaangażowania oraz poświęconego czasu. Możesz pracować ile chcesz i kiedy chcesz. Nie ma wyznaczonego czasu pracy. Wydawcy zarabiają od 5 zł do nawet 20 000 zł miesięcznie.
(Zerknij do zakładki ZAROBKI)

7. Czy trzeba rozliczać się z Urzędem Skarbowym?

Tak. W programach partnerskich jest to obowiązek. Rozliczamy się z każdego wpływu na konto raz w miesiącu. Formę rozliczania można sobie wybrać samemu. Może to być na zasadach:
– ogólnych – oddaje się 17% podatku od zarobionych pieniędzy
– lub ryczałt – oddaje się 8,5% z zarobionych pieniędzy
Przykład : Jeśli zarobisz 1000 zł, to do Urzędu Skarbowego wypłacasz 8,5 % podatku czyli 85 zł zwykłym przelewem na rachunek bankowy Urzędu Skarbowego

8. Kto może tutaj pracować?

Każdy kto potrzebuje dorobić lub zmienić swoje życie i pracować na stałe online.
Najważniejsze to : pełnoletność, obywatelstwo polskie, zamieszkanie na terenie Polski.
Pracują z nami :
– osoby na etacie,
– mamy,
– kobiety na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym,
– ojcowie,
– studenci,
– bezrobotni

9. Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak, współpraca nie jest zobowiązująca. Jeśli zdecydujesz, że chcesz zrezygnować, możesz to zrobić w każdej chwili, usuwając swoje konto z panelu. Dokonujesz tego bez ponoszenia żadnych kosztów ani konsekwencji, jest to Twoja dobrowolna decyzja.